Gazeteler.org Satışta

Snapnames firmasının düşecek alan adları listesinde yer alan ve çok kısa süre evel açık arttırmaya çıkartılan gazeteler.org, açık arttırmanın bitmesine 1 gün 2 saat kalmasına karşın 1750 USD teklifle oldukça yüksek bir fiyata ulaşmış durumda. Daha önceki açık arttırmalarda şahit olduğumuz gibi son dakikalarda bu rakam nereye yükselir bilinemez fakat oldukça hararetli bir açık arttırmanın bizi beklediğini söyleyebilirim.

Share

“Gazeteler.org Satışta” üzerine 3 yorum

  1. Açık artırma 5250 dolarla kapandı. Alan isim zaten kimse için yabancı değil (C. Teymur / Antoloji ve Haberler.com )
    Bu arada snapnames’de son dönemde ilgimi çeken mimoza.com kokorec.com dogalgaz.net cember.com gibi isimlerin (isimler exdomain’e ait) sahibi tarafından satılığa çıkarılması ve bu isimlerin hepsine aynı kullanıcı tarafından teklif verilmiş olması ve bu tekliflerin oldukça yüksek olması (özellikle mimoza.com için 18.200 USD) Bu teklifler bana biraz şüpheli geldi. Sizin de bu konudaki düşüncelerinizi merak ediyorum.

  2. 5250 dolar çok düşük bir bedel. Sadece sözcük nedeniyle 100k hitin döndüğü bir konuya sahip.

    mimoza.com’un 18,200 dolar etmesi müthişmiş. Mimoza satışında iyi para ver herhalde. Ayda bir tane satılsa, tanesinden 10 lira kazanılsa, xxxxx yılda alan adının karşılığını verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir